Meist

Oleme meeskond, kelle ühiseks kireks on dekoratsioonid ja käsitöö

Kaubamärk 3Dekoratiiv pakub unikaalseid sisustustooteid, mis on saanud oma unikaalse disaini läbi 3D printimise tehnoloogia ja hubase meeleolu hinge läbi soojasüdamega spetsialistide käe.

3Dekoratiiv

Usume, et dekoratsioon peab olema mitte ainult ilus, vaid ka ainulaadne. Seetõttu valmistatame küünla vorme, millel on unikaalsed ja originaalsed disainid.

brittani burns JbLuAdWm4tg unsplash scaled

Lisaks pakume laias valikus valmis küünlaid, mis on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest kasitööna. Iga küünal valmib armastuse ja tähelepanu detailidele, et luua hubane ja romantiline atmosfäär.

 

Meie eesmärk on pakkuda klientidele unikaalseid ja kvaliteetseid tooteid, mis saavad tõeliseks kunstiteoseks. Otsime pidevalt uusi ideid ja võimalusi loominguliseks tegevuseks, et iga meie klient saaks midagi erilist ja ainulaadset.

 

Oleme avatud ettepanekutele ja individuaalsetele tellimustele. Kui teil on erisoove või ideid, siis valmistame meeleldi toote teie individuaalse tellimuse alusel. Meie meeskond on valmis vastu võtma igasuguseid väljakutseid ja looma ainulaadseid esemeid, mis vastavad täielikult teie vajadustele ja eelistustele.

Kateryna Foto

Asutaja

Kateryna

Esimene küünal, mis sai valmistatud 3D-printeri ebaõnnestunud prindist, oli täiesti juhuslik idee. Kuid kui ma seda tegin, sain aru, et pean selles suunas jätkama, sest see on ainulaadne ja uskumatult ilus toode! See on töö, mis pakub rõõmu nii mulle ja ka kliendile.

Shopping Cart